ما در پیش دبستانی و دبستان رویش

به نام خدا

 

ولقد کرمنا بنی آدم

و به راستی ما فرزندان آدم را گرامی داشتیم

( سوره‌‌ي مباركه‌ي اسراء آيه 70 )

 

هنگامی که خداوند انسان را آفرید وی را با مقام خلیفه الهی تکریم نمود . انسانی که اگر در مسیر حقیقی خویش قرار بگیرد راه سعادت را یافته و به همان حیات طیبه ای خواهد رسید که در قرآن کریم به آن اشاره و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نظام جمهوری اسلامی ایران نیز بر پایه آن تنظیم گردیده است . اما این مسیر نیازمند ملزوماتی است و آموزش و پرورش یکی از مهمترین آنها به شمار می رود و در آموزش و پرورش هم انتخاب رویکردی که همه توانایی های انسان را در نظر داشته باشد و مورد توجه قرار دهد باید اساس کار باشد.

مدیران و برنامه ریزان مجموعه آموزشی و پرورشی رویش با درک این مهم و در مسیر دستیابی به این اهداف برای ایجاد فضای مناسب و نظام آموزشی و پرورشی منطبق بر اصول و فناوری های نوین در جهت پرورش انسان های فرهیخته، شاداب، خلاق و با اعتماد به نفس که بتوانند با قابلیت های انسانی بالفعل شده خود و با رعایت ارزش های والای الهی و انسانی در محیط جامعه، زندگی همراه با رضایت متقابلی با همنوعان خود داشته باشند در اصفهان فعالیت رسمی خود را آغاز نمود و از همان ابتدای تاسیس تا کنون با بهره گیری از دانش، مهارت و تجربه برنامه ریزان، مدیران، مشاوران و معلمان فرهیخته و کارآمد توانسته اند ضمن کسب موفقیت های چشمگیر، اعتماد والدین و کارشناسان آموزش و پرورش را نیز جلب نموده و در راه پر فراز و نشیب تربیت و آموزش گام بردارند.

امید آن می رود مجموعه رویش با تفکر برنامه محوری که سرلوحه فعالیتهای آن می باشد و شش شعار راهبردی خود بتواند به لطف خداوند و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با همت و تلاش همکاران مجرب،توانا و دانشمند خود و همراهی اولیای محترم مطابق برنامه های طراحی شده حرکت خود را در مسیر اعتلای آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد و ضمن ارایه الگویی صحیح در تربیت و آموزش  شاهد موفقیت فرزندان این مرز و بوم باشد . انشاءالله

 

 

سعید معتمدی

مدیر پیش دبستانی و دبستان رویش

شهریورماه 1398